Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mužstvo dospělých B

Příspěvky

Zatím nejlepší výkon Benfiky

27. 9. 2015

| Komentářů: 2

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

Benfika - Křičeň "B"  5:1 (3:0)

Branky: Šanda 2x, Havel, Jirka Boudyš, Havlíček

V prozatím nejlepším zápasu Benfiky viděli diváci pět fíků. Dvakrát se gólově prosadil Zděněk Šanda, kdy hlavně jeho druhá branka hlavou byla velmi povedená. Třetí gól přidala nová tvář v újezdském dresu Havel, který lobnul golmana.  Hosté sice  snížili z přímého kopu, ale odpověď si připravil Havlíček, u jehož gólu sehrál velmi důležitou roli Šanda. Účet zápasu poté uzařela další staronová tvář v našem dresu Jirka Boudyš.

 

Nové tváře v týmu se prosadili střelecky

6. 9. 2015

| Komentářů: 0

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

Jankovice - Benfika 6:3 (3:1)

Branky: Šanda, Černík, Havlíček,

Benfika odjela do Jankovic oslabena, neboť někteří hráči museli vypomoci prvnímu týmu. V brance nastoupil po delší době Jirka Kníže, který nezklamal. V útoku pak po dlouhé době nastoupil veterán Zdeněk Šanda, který dokonce patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Na soupeře jsme díky individuálním chybám, ale nestatačili.

 

Benfika urvala bod

31. 8. 2015

| Komentářů: 1

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

Benfika - Choltice B 0:0

Zisk pro náš tým, který po většinu zápasu tahal za kratší provaz. Hosté zahodili několik vyložených šancí. Nejlepším hráčem na hřišti byl Odvárka, který důrazně odvracel útoky soupeře. Benfice vypomohli tentokrát na oplátku hráči s prvního mužsta.

 

Jandák řečanské vychytal

24. 8. 2015

| Komentářů: 0

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

Benfika - Řečany n.L B 3:0 (2:0)
Branky: Odvárka, Strnad, Huňáček

První poločas dominovali domácí. Druhý poločas se karta obrátila a lepší byli hosté. Domácí výrazně podržel strážce svatyně Jandák.

 

S vedoucím Semínem smírně

12. 5. 2015

| Komentářů: 0

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

Benfika - Semín 2:2 (1:0)
Branky: Zima, Jirka Petříček, - P.Strnad (pen.), Vojáček,

Domácí Benfika nastoupila proti lídru soutěže ze Semína, který měl o dvaced bodů více než náš tým, jenž se pohybuje ve spodním patře tabulky. Favorit ze Semína začal náporem a zahodil několik vyložených šancí. Trest pro semínské přišel z kopačky Zimy, který využil zaváhání obrany hostů a hned z první šance domácích skóroval.
Druhý poločas byl již vyrovnanější. Nepochopitelný zkrat nebo jak to nazvat přišel ze strany rozhodčího, který po výskoku dvou hráčů do vzduchu (rameno na rameno) odpískal k překvapení všech penaltu a musel čelit velké kritice domácích hráčů a diváků. Újezd ovšem odpověděl fotbalově a domácí poslal do vedení Petříček, který z šestnáctky uklidil míč přesně za tyč. Semínští ze strany Vojáčka ovšem dokázali vyrovnat. Ke konci zápasu přišel závěrečný tlak Semína, který domácí přežili a to i díky, že tentokrát rozhodčí neodpískal další penaltu, která asi byla a tím nejspíš kompenzoval svůj první nesmyslný výrok.

 

Po dvou prohrách kanonáda

7. 9. 2014

| Komentářů: 0

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

 Benfika - Labské Chrčice 10:0 (3:0)

Branky: Zima 4x, Strnad 2x, Rozsévač O. 2x, Havlíček, Hývl,

Jednoznačná záležitost pro domácí, kteří se probrali ze střelecké nemohoucnosti a jejich gólový apetit odnesl soupeř z Chrčic.

 

 

Tetov - Benfika 2:1 (Petříček)

Benfika - Přelovice 0:1 

 

 

 

 

 

 

Benfika se držela

1. 6. 2014

| Komentářů: 0

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

Rohovládová Bělá - Benfika 2:0(2:0)

Přes prohru pochvala za dobře odvedený výkon proti silnému soupeři.

 

Pomezáka ze Ždánic jsme dvakrát překonali

29. 4. 2014

| Komentářů: 0

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

Benfika - Staré Ždánice 2:1 (0:0)
Branky: Huňáček, M.Rozsévač,

Spíše než proti soupeři se hrálo proti jejich pomeznímu, který mával úplné nesmysly.  Naštěstí jednou spoléhal na to , že jejich golman sebere centr, ale rychlejší byl Huňas. Druhou výstavní branku (od břevna) střelil z dálky M.Rozsévač.  Výstavní pumelicí snížili v poslední minutě utkání i hosté.

 

Spíše céčko veze bodík z Rohoznic

20. 4. 2014

| Komentářů: 1

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

Rohoznice -  Benfika 1:1

Branka: Strnad M. 

 

Sympatický výkon Lánů na body nestačil

13. 4. 2014

| Komentářů: 0

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

 Benfika - Lány n.D 2:1 (0:1)

Branky: Vohralík 2x
 
Vyrovnané utkání začali lépe hosté, kteří šli do vedení. Druhý poločas se domácí zlepšili, což vedlo k vyrovnávacímu gólu z kopačky Vohralíka. Rozhodující gól padl z penalty, která se kopala po faulu na pronikajícího Zimu a exekutor Vohralík se nemýlil. Dobrý výkon v brance předvedl Jandák.