6. 4. 2014

| Komentářů: 2

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

Kolesa - Benfika  8:0 (3:0)

Domácí oplatili Benfice podzimní porážku, která odjela do sousedních Koles s torzem mužstva.

Benfika porazila druhý tým soutěže

30. 3. 2014

| Komentářů: 0

Benfika - Staré Čivice 3:2 (1:0)

Branky: Zima, O.Rozsévač, Hataš,

První gól vstřelil po standartní situaci z kopačky T.Bendžíka  z voleje Zima. Soupeři se podařilo vyrovnat na začátku druhého poločasu, ale domácí dvěma góly opět strhly vedení na svoji stranu. Druhý  gól domácích vstřelil přesně k tyči Ondřej Rozsévač, který připravil i rozhodující gól pro Hataše. Výše jmenovaní si tak vrátili asistenci u svých gólů. Těsně před koncem soupeř snížil na rozdíl jediného gólu, ale to bylo z jejich strany vše. Zasloužené vítězství domácích, kteří mohli vyhrát výrazněji.

Těsná prohra v Lipolticích

23. 3. 2014

Lipoltice - Benfika  3:2 (2:0)
Branky: Rusín, Kasal

Fotbalový fanda si ve špatném počasí na své nepřišel. Na těžkém terénu se odehrával spíše urputný souboj, kdy hráči Benfiky v prvním poločasu tahali  za kratší provaz. Ve druhém poločasu přišlo zlepšení ze strany hostujícího celku, což vedlo k zaslouženému  vyrovnání. O vítězi zápasu poté rozhodla penalta. Újezd si vypracoval ještě jednu vyloženou šanci na vyrovnání, ale tuto neproměnil.

ROZPIS MUŽI B

10. 3. 2014

ROZKLIKNI

Z Řečan bez bodů

13. 10. 2013

Řečany n.L - Benfika 4:0

Domácí se ujali vedení ve 14. minutě po rohovém kopu, kdy domácí hráč nasměroval hlavou balon do šibenice.  Zanedlouho bylo pro Újezd ještě hůře. Nedůslednost ve vápně domácí ztrestali druhou brankou. Fotbalovou hitparádu potom předvedl domácí Levai, který z hranice velkého vápna utaženou střelou vymettl všechny pavouky v naší brance - 3:0. Jediné dva pokusy na straně Újezdu vyslal na branku Hyvl, ale jeho střely neměly ani zdaleka parametry 3. třídy.  Ve druhé půli se náš tým dostával do velmi pěkných gólových příležitostí, ale ujal se pouze dravý průnik Vohradníka, který střelou k tyči domácímu gólmanovi nedal šanci. Domácí celek v poklidu kontroloval vývoj zápasu a vytvářel si další gólovky. Velkou pochvalu zaslouží především brankář rezervy Kníže, který odchytal suprový zápas a výrazně se podepsal pod celkový výsledek. Díky všem, kteří nás v tom nenechali.

SESTAVA BENFIKY : Kníže - Firbas Jiří, Rusín T. , Havlíček, Šebek D. - Šebek P. , Vondráček, Miláček R. , Vohradník - Strnad M. , Hyvl ( střídali - Novák, Rusín M.)   výsledek krutý, neodpovídá dění na hřišti..

V Rybitví jsme na body nedosáhli

29. 9. 2013

Rybitví - Benfika  3:1 (3:0)
Branka: Huňáček
Zápasy obou mužstev dospělých se kryly a tak do Rybitví odjela značně kombinovaná sestava, která odehrála dobré utkání. Dík patří všem klukům, kteří nastoupili po dlouhé době opět na fotbalový pažit. Pochvala pro Huňase, Bambuse a Knížu.

Benfika potvrdila víkendouvou neporazitelnost

23. 9. 2013

BENFIKA vs. SELMICE 3:0 (1:0)
Branky: M.Rozsévač, Zima, Leo Kasal

V poli vyrovnané utkání, ale v koncovce o hodně lepší domácí, kteří ještě několik vyložených brankových  příležitostí nedotáhli do konce.

Ždánice nad síly Benfiky

22. 9. 2013

Staré Ždánice - Benfika 3:1 (1:1)

Branka: Hataš

Benfika lepší v poli, ale bez gólového efektu. Domácí nepůsobili fotbalovým dojmem, ovšem šancí si vytvořili dostatek a zaslouženě vyhráli.

Vydrželi jsme pouze poločas

1. 9. 2013

Lány n.D - Benfika 4:1 (0:0)

Ve značně kombinované sestavě jsme drželi krok pouze první poločas.

První výhra na domácím hřišti

26. 8. 2013

Benfika - Kolesa 5:0 (2:0)
Branky: Petříček, Hladík, Vohralík, Vohradník, O.Rozsévač

Jasná záležitost pro domácí. Hosté mohou být spokojeni že si neodvezli dvouciferný
výprask. Za Kolesa nastoupil jako kapitán odchovanec Újezdu a stále jeho hráč Pavel Strnad a za domácí jako kapitán jeho dvojče Martin Strnad. Zatím co Pavel protrénoval spíše nervovou soustavu, jeho bratr si zahrál dobrý fotbal a byl pilířem zadních řad. Domácí se po třetím gólu předháněli v zahazování šancí, kdy obrana Koles byla bez vyloučeného Fábery děravá jak ementál.