| Komentářů: 0

| Rubrika: Mužstvo dospělých B

Újezd B - Lázně Bohdaneč 3:1 (1:1)
Branky: Hataš 3x
Na těžkém terénu se hrál fotbal dobré úrovně. Hosté sice první a jedinou šanci proměnili a ujali se vedení, ale domácí stačili do poločasu vyrovnat. Druhý poločas byl již zcela v režii domácích, kdy se hattrickem blýskl Honza Hataš.

Benfika -  Semín  0:0

Semín bojující o udržení v soutěži přijel bojovat o body s naším týmem, za který nastoupil doslova kdo měl nohy. Domácí fandové tak po dlouhé době viděli v brance například  Jirku Knížete, v útoku jeho kolegu z branky Lukáše Hyvla a další překvapení v sestavě. Útkání se hrálo na velmi těžkém terénu na tréninkovém hřišti a hráče obou týmů stálo hodně sil. Semín byl v prvním poločasu  aktivnější, ale svoje vyložené šance neproměnil. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu s tím, že dvě loženky si vytvořili i domácí. Remíza byla ztrátou pro Semín, který si nedokázal poradit s velmi oslabenou rezervou Újezdu. Pochvala pro domácího golmana Knížete.

Snadná výhra nad béčkem Řečan n.L

28. 4. 2013

BENFIKA - Řečany n.L 3:0 (1:0) Branky: Huňáček 2x, Martin Vohralík Snadné vítězství domácích, kteři svého soupeře ještě velmi šetřili. Nejlepším hráčem u hostů byl mladý Leoš Kasal, který je v Řečanech na hostování v dorostu právě z Újezdu.

Deset statečných nakonec padlo

21. 4. 2013

Staré Ždánice - Benfika 3:2 (1:2)
Branky: Zima, Šebek
Sestava: Hyvl, Kolman, M.Strnad, Havlíček, Rambousek, Šebek, Vondráček, Zima, Moravec, O.Rozsévač, Jan Kalina
Střídali: O.Miláček, P.Šebek

Újezdští hráli od desaté minuty bez vyloučeného Rambouska o deseti. Domácí šli do vedení, ale vyrovnání přišlo po centru Moravce a hlavičce Zimy. V deseti poslal poté Šebek náš tým do vedení. Osm minut před koncem poločasu lapil dnes výborný Hyvl penaltu soupeře. Druhý poločas však náš tým již nevydržel s dechem a smolně prohrál.

Přestřelka pro Újezd

14. 4. 2013

Újezd - Rohoznice 7:4 (2:0)
Branky: O.Rozsévač 2x, Zima 2x, Huňáček 2x, Martin Vohralík
Naší plejeři již vedli 3:0, ale soupeři se podařilo srovnat. Poté se domácí probudili a zápas opět strhli na svoji stranu,. Diváci si přišli na své, neboť viděli jedenáct gólů.

Dobrý výkon v Lánech na body nestačil

7. 4. 2013

Lány na Důlku - Benfika 3:1 (1:1)

Branka: Šebek D.

Sestava: Hyvl, Kolman, Strnad, Miláček, Rambousek, Šebek D., Vondráček, Zima, Moravec, Kalina, O.Rozsévač

Střídali:  Punker, Firbas J., Šebek P.,

Smrtící osmiminutovka

31. 3. 2013

Benfika - Kolesa 5:1 (0:1)
Branky: Zima,Bosman,Rusín 2x, Vohralík
Hosté z jediné šance vstřelili branku a převážnou část zápasu vedli. Poté byl po dvou vyhrůžkách od rozhodčího poslán předčasně pod sprchy Standa Strnad a domácí nevídanou kanonádou otočili zápas, kdy pět branek vstřelili během osmi minut