Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sestava: Jandák, Martin Beránek, Matys, Zima, Milan Beránek,  Linhart,  Ondřej Bendžík, Tomáš Bendžík, Doležal,  Strnad, Pavel Mrštík.  Střídali:  Rozsévač, Vavřín, Petříček.

V prvním polačase si mužstvo domácích vytvořilo několik vyložených šancí. Tyto ovšem zůstaly bez gólového efektu. Hosté byli pod neustálým tlakem domácího týmu a nevytvořili si žádnou vylouženou šanci. Druhý poločas byl již více vyrovnaný. Domácí tým zahodil další gólové šance a deset minut před koncem přišlo známé "nedáš - dostaneš". Po straně utekl hráč hostí , který přihrál před domácí branku, kde nepokrytý hráč se štěstím trefil šibenici domácí branky. I když byl tým domácích lepší odešel ze hřiště bez bodů. Zápas velmi nepřesně řídil rozhodčí Klempíř, ktrerý hotím odpustil nejméně dvě červené karty a penaltu na Tomáše Bendžíka. Pochvalu si zaslouží Pavel Mrštík, Ondřej Bendžík, a v obraně hrající Milan Beránek s Matysem. Příští kolo náš tým zajíždí na půdu nováčka z Dřítče, jehož dres oblékají tři bývalý hráči Újezda ( Tesař, Pithart a Haan). Doufejme, že bude náš tým tentokrát více efektivnější v koncovce a přiveze tři body.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář