V předehrávce výhra s Čivicemi

10. 10. 2012

Předehrávka mistrovského utkání začala velmi ospale. Domácí tým začal velmi profesorsky a hrál doslova chodící fotbal. Až gól Hataše, jenž zužitkoval přihrávku Huňáčka  na 1:0 domácí nastartoval. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a střelcem byl opět Hataš, pro  kterého gólovou přihrávkou  vymyslel  Kuba Petříček a Hataš nedal technickou střelou do růžku branky golmanovi Čivic šanci 2:0.  Poté se však golman Čivic vyznamenal, to když se k přímáku postavil O.Bendžík a jeho střelu směřující  do šibenice zlikvidoval.   Hatrick v prvním poločasu dokonal Hataš. Tentokrát usměrnil z blízka do sítě přihrávku Huňáčka 3:0.  Do kabin se mohlo jít ještě s větším vedením, ale střelci  pálili slepými. Hladíka zastavil až brankář a Huňáček pálil z několika metrů slabě.

Druhý poločas se již opět dohrával. Navíc na samém začátku přidal čtvrtý gól  Hladík, který prošel velkým vápnem a pod padajícím golmanem protlačil míč do sítě 4:0. Poté o sobě dal vědět Hataš, který se dostal do dvou šancí, ale střeleckou mušku nechal asi o poločasu v kabině.  O polovině druhého poločasu přišli na hřiště dva střídající hráči s úkolem podržet míč a uklidnit hru domácích. Těmito hráči byli Patrik Šebek a Jandys.  Hlavně technicky vybavený Jandák motal čivickým hlavu, kteří jej často zastavovali jen za cenu faulů. Na pravé straně zálohy zase řádil Šebek, jenž  jen těsně minul branku soupeře.  Za zmínění dále stojí přímý kop Hladíka, který našel dle domluvy na zadní tyči Zimu, jehož hlavička skončila na tyči. Do další šance se dostal Bosman, ale překopl branku. Poté předvedl průnik do vápna Zima, který jen vyprášil rukavice čivického golmana. V samotném závěru Zima využil zaváhání hostujícíh hráčů a uzavřel účet zápasu na 5:0. Ve druhém poločasu měli i dvě vyložené šance čivičtí hráči, ale v koncovce totálně zklamali.