Stáré Ždánice na Benfiku nestačili

6. 11. 2011

Zápas začal dle očekávání náporem domácích, kteří se dlouhou dobu předháněli v zahazování šancí. Hosté  se snažili podnikat protiútoky, které však s přehledem zastavovala naše obrana v čele s Černým. Za zmíňku stojí dvě velké šance Strnada, kterého vychytal hostující golman a velmi dobré příležitosti rychlonohého Huňáčka,jenž nedokázal ze svých slibných vypadů vytěžit gól nebo alespoň gólovou přihrávku. Chytře obelstili obranu Ždánic Svoboda se Zimou, ale druhý jmenováný zakončil velmi slabě.  Jediný gól prvního poločasu padl po centr Zimy, který našel přesně hlavu Doležala, který rozvlnil síť 1:0.  Domácí sice mohli zvyšovat náskok, ale dopláceli na špatnou koncovku.

Druhý poločas se toto tenké vedení nemuselo vyplatit, protože se ve slibné příležitosti ocitli i hosté. Jandák však byl na svém místě a útočníka Ždánic vychytal. Zima poté z přímého kopu trefil břevno hostující branky. Stejný hráč poté z přímého kopu našel Doležala, který se podruhé v zápasu trefil hlavou. Gól však nebyl uznán, protože postraní zvedl praporek.  Za žolíky lze poté považovat střídání.  Vohralík si narazil s Moravcem a uklidnil domácí tým gólem na 2:0.  Za nedlouho opět Moravec našel dobře naběhnutého Vohralíka, který pěknou střelou zvýšil již na 3:0. Poté se velmi pěknou přihrávkou prezentoval  Ondra Bendžík, kterou k samostatnému úniku vyzval Huňáčka, který byl faulován v pokutovém území a tak se kopala penalta. Tuto proměnil a hatrick  v zápasu zkompletoval Vohralík 4:0. Poté Vaníček vyslyšel tribunu a daroval penaltu i hostujícímu celku. Jandák sice první penaltový pokus zneškodnil, ale na dorážku byl již krátký 4:1. Poslední slovo měl však domácí Huňáček, jenž zúročil nevýdané zaváhání golmana hostů a stanovil konečnývýsledek zápasu 5:1.