Remíza z Lipoltic

4. 11. 2012

Újezdečtí  na začátku  zápasu lépe kombinovali, což ale nemělo žádný efekt. To domácí přecházeli jednoduše nakopávanými balóny do rychlých protiútoků a vytvářeli si jednu vyloženou šanci za druhou. Tým v těchto chvílích podržel golman Hývl, který v brance v některých případech doslova čaroval.  V prvním poločasu nestačil pouze na samostatný nájezd Švejdy 1:0.  Náš tým si v prvním poločasu bohužel nevytvořil žádnou vyloženou šanci. Dobrou příležitost měl pouze M.Rozsévač, který hledal ještě lépe postaveného Moravce. U míče byl však dříve pozorný domácí golman.

Druhý poločas začal ve stejném duchu jako ten první, šance domácích a v brance tentokrát výborný Hývl  a také příliš upracovaná rozehrávka naších hráčů, která nikam nevedla.  Domácím se podařilo navýšit vedení na dva nula, kdy se trefil opět Švejda. Tento hráč sice vstřelil druhý gól, ale šancí měl tak na  vstřelení nejméně šesti gólů.  Před druhým gólem předcházela školácká chyba bránících újezdeckých hráčů, kteří při autu domácích za sebou právě Švejdu ponechali bez dozoru.  Když se již zdálo, že domácí dokráčí v pohodě pro další tři body tak újezdečtí udeřili. Nejprve vyvezl z obrany míč Černý na hranici vápna našel Zimu, jenž patičkou poslal do jasné příležitosti Vohralíka, který dělovkou k tyči nedal domácímu brankáři šanci 2:1. To ještě nebylo ze strany Újezdu vše Zima si naběhl do vápna na přihrávku od Jirky Petříčka a z úhlu nachytal na švestkách domácího golmana 2:2.  Tentýž hráč měl na kopačce rozhodnutí, ale tentokrát míč ideálně netrefil.  Naši hráči vytěžilli z minima maximum.

Pochvalu zaslouží brankář Hývl, který podržel svůj tým.