Festival zahozených šancí

4. 9. 2011

Začátek zápasu začal dle očekávání náporem domácího celku, který šel poměrně rychle do vedení. Ideální přihrávku dostal P.Strnad a v tváří v tvář hostujícímu golmanovi nezaváhal 1:0. Poté se do dalších vyložených šancí dostali opět domácí plejeři. V prvním poločasu seřizoval svá mířidla ještě Svoboda a další samostatný nájezd na branku nedal P.Strnad. Hostující golman poté s problémy vyrazil střelu Zimy. Dalšími šancemi poté pohrdli Huňáček, Bosman, J.Petříček. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0.

Druhý poločas začal vyloženou šancí Huňáčka, který z bezprostřední blízkosti nastřelil pouze golmana hostí. Huňas byl v hlavní roli i v následující akci, kdy si ve vápně udělal kličku do protipohybu semínského obránce, který mu vystavil stopku proti pravidlům fotbalu a tak se kopala penalta. Sám poškozený se rozhodl penaltu zahrát (byl určený již před zápasem), ale bohužel netrefil místo mezi třemi tyčemi. Uklidňující gól poté vstřelil po přihrávce Vohralíka matador Svoboda, který nedal  strážci semínské svatyně žádnou šanci 2:0. Vohralík byl na začátku další gólové akce, neboť po jeho přihrávce vstřelil s ledovým klidem třetí gól O.Rozsévač, jenž poslal golmana k jené straně a zakončil do jeho protipohybu 3:0. Stejný hráč měl i další stoprocentní šanci, ale tentokrát jeho střela těsně minula tyč. Poté diváci mohli vidět ještě několik zahozených šancí. Semínskému týmu nelze upřít snahu, ale v Újezdě se nedostali k žádnému nebezpečnému zakončení.