Domácí blíže výhře

15. 4. 2012

Náš tým nastoupil na hřišti posledního Semína velmi profesorsky s pocitem, že se soupeř porazí nejspíše sám. Totálně chyběl na hřišti pohyb hráčů a důraz v osobních soubojích. Takto laxního přístupu soupeř dokázal využít a bojovností předčil náš celek.  Soupeř se zaslouženě dočkal i vedoucí branky, a to po pěkné kombinaci 1:0.  V prvním poločasu náš tým nedokázal ohrozit žádným způsobem branku. Za zmíňku snad stojí jenom dobrá příležitost Ondry Rozsévače, který udělal kličku domácímu golmanovi, ale z úhlu již nedokázal zamířit mezi tři tyče.

Druhý poločas se dokázal tým Újezda zlepšit, ale šance si nedokázal vypracovávat. To samé platí i o domácích, kteří sice několikrát zahrozili z rychlých brejků, avšak jejich koncovka byla taktéž mizerná.  Z vyrovnání se újezdečtí radovali po akci Jirky Petříčka, jehož tvrdá střela za hranicí šestnácky zapadla přesně za tyč domácí branky 1:1.  Poté se prezentoval pěknou střelou z dálky Kalina, která skončila těsně vedle.  To bylo ze strany našeho týmu však vše.  Domácí si v samotném začátku vytvořili vyloženou šanci, ale jejich hráč hlavičkoval z jasné pozice vedle.