Jdi na obsah Jdi na menu

Dobrý výkon v Lánech na body nestačil

7. 4. 2013

Zápas začal pro náš tým nad očekávání, neboť svého soupeře uzamkl před jeho pokutové území, z čehož rezultovali šance Rozsévače, Kaliny a Šebka, které volaly po gólu. soupeři se podařili pouze dva rychlé brejky do naší  otevřené obrany, které hasil Hyvl.  Těsně před koncem poločasu domácí se schrumáže otevřeli účet zápasu 1:0. Ihned po rozehře ovšem tým Újezdu srovnal díky trefě Šebka.

Druhý poločas začal náporem újezdeckých. Kalina nastřelil tyčku a další dvě vyložené šance v gól neproměnil. Obdobně se vedlo i  jeho parťákovi v útoku Rozsévačovi. Následně Zimova dalekonosná střela jen těsně minula tyčku a Moravec svoji šanci  taktéž nedal.  Deset minut před koncem zahrávali domácí rohový kop a újezdecký Kolman nešťastně poslal míč za záda bezmocného Hyvla. Naši hráči vrhli všechny síly do útoku, ale domácí těsně před koncem potrestali jejich snahu vyrovnat a uzavřeli konečný účet zápasu na 3:1.