Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlastní gól a neefektivní koncovka = 0 bodů

27. 8. 2011

     Hned od úvodu prvního poločasu domácí fotbalisté zatlačili náš tým do defenzivy a jen díky vynikajícím zákrokům golmana Hyvla se skóre neměnilo.  V době, kdy byl již náš golman překonán vypomohlo našemu týmu břevno brankové konstrukce. S postupem času se začala hra vyrovnávat a hned z prvního náznaku šance se urodilo. Z poza šestnácky vystřelil slabší nohou Bendžík a míč zapadl za tyč 0:1.  Poté našel ve vápně Hataš Doležala, jehož hlavičku však domácí golman zneškodnil. O chvilku později mohl misky vah ještě o něco víc naklonit na stranu Újezda Hladík, kterému před zcela prázdnou branku naservíroval míč Vohralík. Hladík, ale šanci bohužel pro náš tým neproměnil.  Hladík byl i u další slibné příležitosti a to když dokázal přejít přes dva hráče až do pokutového území domácích, kde byl evidentně faulován. Hladík se ovšem snažil o zakočení, ale díky faulu byl tak rozhozen, že koncovka nebyla dle jeho představ.

     Do druhého poločasu nastoupil náš tým lepši než domácí a mohl opětovně domácímu týmu odskočit na rozdíl dvou branek. Na centr z pravé strany si naskočil Hataš, jehož hlavičku i ke svému překvapení nalezl domácí strážce svatyně ve svých rukavicích. V době když jsme byli lepším týmem, jsme paradoxně inkasovali vyrovnávací branku. Naši bránící hráči ustupovali před domácím plejerem tak dlouho, než-li se tento dostal do zakončení a nechytatelnou střelou srovnal na 1:1. Domácí povzbuzeni vyrovnávací brankou poté zatlačili náš tým opět do hluboké defenzivy, z čehož rezultoval i faul před pokutovým územím. Následné provedení by zcela jistě v pohodě pokryl golman Hyvl avšak střela byla naší zdí tečována, přičemž směr letu míče byl zcela nečekaný a nakonec skončil smolně v naší bráně 2:1. Poté si již domácí pohlídali své vedení. 

     Za zápas musím pět superlativy na golmana Hyvla, který byl oporou týmu. Dobrý zápas odehrál i Bendžík s Hladíkem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář