Těsně před koncem domácí přišli o zaslouženou výhru

4. 9. 2011

Domácí v úvodu podržel golman Hyvl, který  ve dvou případech včasným vyběhnutím zneškodnil vyložené šance Sezemic. Poté se však již hrálo podle újezdeckých not a hostující celek mohl být rád, že odcházel do kabin pouze s dvogólovým mankem. Po drzém vniknutí do vápna ze strany Doležala, tohoto hostující obrana dokázala zastavit jen za cenu faulu v pokutovém území. Následnou penaltu s přehledem proměnil Hladík 1:0.  O druhý gól se postarala dvojice Jakub Petříček a Doležal. Prvně jmenovaný našel po zahraném rohovém kopu hlavu Doležala, který prokázal svoje hlavičskářské schopnosti a poslal domácí do dvoubrankového vedení 2:0.  Pro domácí byla jen škoda, že nevyužili několik vyložených šancí k rozhodnutí celého zápasu.

Druhý poločas začal pro domácí šokem. To k udívu všech na hřišti skončil za zády golmana Hyvla nepovedený trestný kop, který se sotva do branky dokutálel 2:1.  Hostující celek  Sezemic povzbuzen vstřeleným gólem zvýšil aktivitu a stav na ukazeteli skóre srovnal. Při vyrovnávacím gólu bohužel zaspala naše obrana a dovolila hotujícímu útočníkovi postupovat na samotného Hyvla, kterému nedal šanci zakročit 2:2.  Domácí poté převzali iniciativu a po nejkrásnější akci celého zápasu po ose Hladík, Doležal a Jakub Petříček poslal posledně jmenovaný Újezd opět do vedení 3:2.  Poté se do vyložené šance dostal dostal Doležal, ale branku z blízka přestřelil. O chvíli později domácí opět mohli definitivně rozhodnout o  své výhře. Rusín chytře zahrál přímý kop na  střídajícího Huňáčka, kdy jeho projektil těsně minul branku Levinského. Poté předvedl další utěšenou střelu Huňáček, kdy Levinský konečky prstů jeho střelu vytěsnil na roh. Když už se zdálo, že domácí porazí značně posílené Sezemice, čtyři minuty před koncem nedokázali domácí hráči snad na tříkrát odkopnout míč do bezpečí a tak  Sezemice  po závaru před brankou  vyrovnyli na konečných 3:3.  Remíza je ztrátou pro domácí.