Také vstup "A" týmu do nové sezóny se vydařil

14. 8. 2011

Od prvních minut si celek z Újezda vytvořil herní převahu a soupeře zatlačil na vlastní polovinu. S přibývajícími minutami se dostavily i šance, ale jejich zakončení se nedařilo. Už  ve 12.minutě přestřelil z vyložené šance Vohralík, po něm Doležal trefil jen obránce a Bendžíkovu střelu  s obtížemi kryl domácí brankář. Další velká šance se naskytla po Vohralíkově rohu na přední tyč, kdy obrana ušmudlala se štěstím další roh. Ve 25.minutě měli další šance Vohralík a Hladík. Krátce na to těsně minul Doležal. Ve 30.minutě zahrozil i soupeř těsně vedle. 40.minuta - Jiří Petříček poprvé zahrál hlavou!!!, když po vyšachování obrany předložil gólovku Hataš Hladíkovi a ten nedal, pokoušel se o trenéra hostí infarkt. Do druhé půle nastoupili borci z Újezda s odhodláním konečně vyjádřit svoji převahu i gólově. V 55.minutě našel pěkným centrem Hladík hlavu Doležala a Újezd šel do vedení 0:1!!! V 57 minutě musel za cenu žluté karty zastavit pronikajícího útočníka Rozsévač Michal. V 62. minutě vyfasoval žlutou kartu i Hataš po zbytečném atakování brankáře. V 64. minutě byl v samostatném úniku zastaven Hataš, ale píšťalka rozhodčího mlčela. V 75.minutě chytrá patička Bendžíka uvolnila do brejku Doležala, který zapomněl na bolest z předchozího souboje a pojistil vedení 0:2!!! Dílo zakončil v 79.minutě Hataš, když si udělal místo za hranicí velkého vápna a krásnou střelou nedal domácímu brankáři šanci - 0:3.

Pochvalu zaslouží celý tým za nasazení a předvedenou hru.