Prohra v Sezemicích

30. 5. 2010
     V obvyklé sestavě chyběli bratři Bendžikové, Svatoň, Hladík a Matys.  Tým Újezda začal na velmi těžkém terénu hodně ospale, čehož soupeř využil a pasivitu hostujícího celku potrestal vedoucím gólem.   Újezd měl v prvním poločasu dvě brankové příležitosti a to ze strany Svobody, který těsně minul pravou šibenici sezemické branky a poté po střele Jirky Petříčka, kterou se štěstím vytěsnil domácí golman na roh.
     Druhý poločas začal katastrofálně, to když nevyšel újezdeckým ofsajd systém a domácí zvýšili na 2:0.  K třetímu gólu vybídl domácí hráče svoji špatnou přihrávkou, v tomto zápase  chybující Zima 3:0.   Poté dezorientovaný tým Újezdu ještě dovolil soupeři zvýšit svůj náskok na konečných 4:0.