Obrat proti Cholticícm

6. 6. 2010

První poločas byl ze strany Újezda značně nervózní. Hráči ve velké míře kazili přihrávky, čehož soupež využíval k rychlým protiútokům. Z jednoho takového útoku hostující hráč poslal Choltice do vedení 0:1.  Vyrovnání však přišlo ještě do konce poločasu z kopačky domacího kapitána Doležala, pro kterého vybojoval míč Svatoň 1:1.  Újezdečtí mohli jít ještě do poločasu do vedení, ale jejich šance zůstali  nevyužity.

Druhý poločas se dvakrát střelecky prosadil Strnad, kdy  se  jeho dvorním nahravačem stal Svatoň 3:1.  Náskok poté navýšil domácí stoper Jirka Petříček, který prošel přes celé hřiště, kdy si v půli cesty narazil se Svatoněm a svůj únik korunoval gólem na 4:1.  Hosté poté dostali šanci  skóre korigovat z naprosto vymyšlené penalty, ale Jandák skvělým zákrokem nedopustil, aby se míč dostal za jeho záda.