ŽK: 0:1
ČK:0

Újezd: Jandák, Firbas, Zima (75´Šebek), Jiří Petříček, Jan Rozsévač, Huňáček (46´Rusín), Jakub Petříček, Hladík, Doležal (68´ Černý), Hataš
Přelovice: Rejduga, Bidlo, Khun, R.Šimák (70´Vrba), Šprojcar (20´O.Šimák), Vohralík, Řehák, Blažek, Hochman (77´Mádr), Kaderka

První poločas byl herně lepší tým hostí, který lépe kombinoval. Domácím hráčům nešla kombinace a jejich defenziva se dostávala pod velký tlak. Hráči Přelovic si však kromě zahrávání několika přímých kopů a rohových kopů žádnou vyloženou šanci nevypracovali. Domácí se před branku Přelovic dostávali sporadicky, ale se to povedlo, byla z toho ve většině případech velice slibná příležitost ke vstřelení branky.  Do první brankové příležitosti se po přihrávce Hataše  dostal Michal Rozsévač, ale jeho koncovka byla unáhlená a ke gólu nevedla.  Domácí si vytvořili ještě jednu vyloženou šanci, kdy po pěkném přiťuknutí od Doležala se sám před  golmanem Přelovic zjevil Hataš,  na kterého ovšem nevyzrál. Když už se zdálo, že se poločas skončí bez branek, tak se hosté dostali do vedení.  Po rozehraném rohovém kopu se prosadil Khun hlavou 0:1.

Druhý poločas začal tlakem domácích, kteří krátce po přestávce zaslouženě vyronali stav zápasu. Po akci Rusína se Hataš dostal k centru, který našel neomylně hlavu Doležala, jenž nedal Rejdugovi v brance hostí sebemenší šanci 1:1.  Po vstřeleném gólu přišel tlak domácích, kteří  přitlačili soupeře před jejich pokutové území.  V několika případech výborně zasáhl hostující strážce svatyně, který  domácím nedovolil jít do vedení.  V této chvíli se domácím divákům musela hra domácích líbit.  Ke konci zápasu začali z brejkových situací prosazovat i hosté z Přelovic. Domácí defenziva ovšem hráče z Přelovic do zakončení nepustila.  Rozhodnutí na svých kopačkách (ne tak úplně, protože je měl zapůjčené) měl střídající  Šebek, kterému před samotnou branku přihrál Hataš. Šebek výborně zpracoval a brankáře vyřadil úplně ze hry. Když již celý újezdecký stadión křičel gól, přišel šok, neboť míč skončil těsně vedle branky.

Závěrem lze dodat, že v poli byl mírně lepším tým z Přelovic, který hrál pouze po vápno újezdeckého týmu. Újezdečtí naopak opět dojeli na neproměňování  vyložených brankových příležitostí. Pochvalu zaslouží celý tým, který pó dlouhé době předvedl proti silnému soupeři velmi bojovný výkon.